| FCBayernMunchen a întrebat:

Vreun film horror care sa nu fie prea scarbos, mersi laughing)

8 răspunsuri:
| 2Low a răspuns:

Shutter 2004.

| Căpşunăăă224 a răspuns:

Bună!
The Conjuring, Mama, Insidious, The Woman In Black, Dead Silence, The Others, Resident Evil.
Pa, pa!

| cudlles a răspuns:

The eye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Possession 1981

| untu a răspuns:

Lasa filmul horror,ca nu mai poti dormi ca o sa ai cosmaruri! Asa am patit si eu! Mai bine citesti o rugaciune,o psaltire,un acatistul Domnului si Paraclisul Maicii Domnului pentru tine,pentru sanatatea ta,pentru fericirea ta, pentru famlia ta, pentru pacea acestei lumi, pentru evitarea razboiului si sfarsitului lumii si sa faceti cat mai multe fapte bune! Asa o sa poti dormi mai bine, mai rapid si dus!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al seaselea simt
Catacombe

| faramatania a răspuns:

Insidious 1 și 2, Case 39, The Woman In Black, Sinister, Let Me In, The Unborn

| OnuOnulică a răspuns:

The Others 2001