| Anonimul3315 a întrebat:

WHAT THE? Carei treaba fratilor? Sunt mai zapacit ca niciodata! Is incurcat cu totu ce dracu? Nu mai inteleg nimic! Pana la urma mai apare sau nu ep nou din,, Bona mea e un vampir"? Unii zic ca ar fi trebuit sa apara pe 5 aprilie sau va aparea. Unii zic ca deja au aparut ep noi si altii zic ca Sarah(Vansesa Morgan) a demisionat. Carei treaba? Carei povestea reala? PS. Ma arunc de pe Everest daca sunt adevarate cele doua zvonuri: Vanesa Morgan a demisionat si va aparea pe 5 aprilie

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Tu n-ai ce face? Cauta si tu pe youtube filmul in engleza. In Romania mai dureaza pana apar toate episoadele.