| NoName_5366 a întrebat:

Ziceti`mi de unde pot sa ma uit la niste filme 3d :d! mi-am cumparat niste ochelarii 3d si n`am la ce sa-i folosesc laughinglaughing... vreau niste comedii sau orice da sa nu fie de groazaa (3d). sau de unde sa downloadez? raised eyebrows? big grin Fundaa

4 răspunsuri:
| SweetDreamss a răspuns:

Pe net nu se gasesc filme 3d din pacate sad insa pentru a folosi respectivi ochelari intre pe youtube 3d si cauta acolo filmulete big grin la mine merge al monitor lcd nu stiu daca si la celalalt big grin

| RS4 a răspuns:

La cinematograf! nu cred ca ai echipamentul necesar la calculator pentru a le viziona (placa video, monitor) Bafta!

| mafi5 a răspuns:

La cinematograf ! nu cred ca ai echipamentul necesar la calculator pentru a le viziona (placa video, monitor) Bafta !

| NoName_5366 explică:

Pai...si eu pe net m`am mai uitat dar erau doar cateva minute sad