| Chrisz a întrebat:

Ziceti'mi niste filme de dragoste si comedie, va rog!big grin...Raman dator! happy

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Heartbreaker (Titlul in engleza)/ L'arnacoeur filmul este francez, dar foarte bun, l-am vazut recent.
Love and other drugs / comedie romantica/ drama - film bun cu Jake Gyllenhaal si Anne Hathaway.
http://www.cinemarx.ro/......72636.html
Failure to launch / Cum sa dai afara un burlac, o comedie mai veche cu Matthew McCounaughey si Sarah Jessica Parker
http://www.cinemarx.ro/......-5100.html
Fired up - o comedie cu doi baieti si foarte multe majorete.
http://www.cinemarx.ro/filme/Fired-Up-Doi-baieti-si-multe-fete-433536.html

9 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

E adevarat ca sunt mai vechi, dar cauta filme cu adriano celentano si ornella muti. de pilda "inamorato pazzo "

| Chrisz explică:

Va multumesc din suflet! :d

| pick1990 a răspuns:

Incearca urmatoarele:
Just Married
Meet The parents
Meet the Fockers
Little Fockers
The break-up
The proposal
Heartbreak kid
Killers
My fake fiance
The prince and me
Trust the man

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

If only, singurul film care mi-a stârnit curiozitatea să-l urmăresc până la final cu sufletul la gură, singurul film care mi-a rămas în suflet!
O zi faină în continuare!

| Chrisz explică (pentru anonim_4396):

If only l'am vazut acum 3-4 ani, si spun ca tine, mi-a ramas in suflet...Pe langa el, mai este Serendipity, ceva asemanator cu If only love struck.

| xSweetAnGeLx a răspuns:

Eu mai nou am un alt film preferat...
Dangerous Beauty
incearca e super tongue

| Chrisz explică (pentru xSweetAnGeLx):

Iti multumesc pentru propunere happy... Apropo, vezi ca ti'am trimis un mesaj, astept raspuns, daca se poate.hee hee

| GodSavedTheCat a răspuns:

When in rome, the back-up plan, how to lose a guy in 10 days, win a date with Tad Hamilton, the hangover, grown ups happy

| mihai1933 a răspuns:

A walk to remember

the last song

senseless

hachiko

flipped

le-am vazut pe toate merita vazutewinking