| Lala20 a întrebat:

Ziceti-mi si mie cateva titluri de filme pe care le-as putea lua de pe net, sa ma uit diseara la ele! happy Filme in engleza.nu foarte de groaza big grin nu cu razboaie >= adica nu plictisitoare! laughing Si nu filme vazute deja de toata lumea, daca nu cumva vreti un vot 'stupid'.winking Pentru restul, Funda si voturi! Mersi!

Răspuns Câştigător
| andreea_6675 a răspuns:

O sa fiu subiectiva si o sa-ti recomand cateva din preferatele mele. there you go: tacerea mieilor (silence of the lambs), pulp fiction, schindler's list, basic instinct, million dollar baby, the prestige, v for vendetta, filantropica. sper ca o sa-ti placa si ca te'am putut ajuta.