| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Ziceti'mi si mie ceva filme bune; x [comedie, fantasy, drama... ]Ms Fundaaa Sa fie mai noi xD

3 răspunsuri:
| diavolita_4468 a răspuns:

Pai:piratii din caraibe,the mask, scherry movie 3, diavolita,betman, .etc...fiecare cu placerile sale. sper ca te-am fost de folos

| pinky_2278 a răspuns:

Buna carinna:*:*:*:*.Eu m am uitat la cateva filme bune si ti le recomand si tiewinking:Beverlly hills chihuahua2, next friday,friday afer next,ametit de dragoste,good luck chuck(e super filmullaughinglaughing), american pie1, 2,3, 4,5,6,7(7 e cel mai tarewinking ),bride wars,house broken,johny english,grown ups(si filmul asta e tare raulaughinglaughing ),virgin territory,all about steve,american crude,avatar,eu cand vreau sa fluer,fluer,the house bunny,blonada de la drept,blondele de la drept,o poveste incalcita,chipmunks-baietii s-au intors,mary cea cu vino-n coa, acasa la coana mare3, mic dejun la tiffany,frumoasele de la laptarie,dirty movie,fata din vecini,din greseala, presedinte, o dadaca cu surprize si mai sunt multe dar acestea sunt cele mai dragutewinking. Sper ca ti am fost de mare foloswinking. Papa:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

| cr1571n3l a răspuns:

Pirates of the Caribbean toata seria.