| Aisha a întrebat:

Ziceti-mi si mie desenele copilariei? Preferatele vostre.

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Ti le enumar pe toate?:
Cel mai mult m-au impresionat:
Viata cu Louie
RoboGandacelul
Inspector Gadget
Denis pericol public
Chuggington
Curaj, cainele fricos
Caine rau
Dexter
Fetitele Powerpuff
Spioanele
Enigmele din Providence
Capitanul flamingo
Colegul meu e o maimuta
Piratul jack cel teribil
Copii de la 402
Familia Tofu
Familia Adams
Familia Flinstone
Iggy Arbuckle
Monster Baster Club
Tabara lui lazlo
Tutenstein
W.I.T.C.H
Willy fog
Zambetul lui Sharon

Toate acestea le poti revedea pe www.desenele-copilariei.net si mult altele

Bafta! Vizionare placuta!

21 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Ei bine eu de la 7 ani ma uit pe animax adica ma uitam la anime-uri in mare parte, nu mi tin minte numele desenelor dar le stiu pe cele ale anime-urilor si anume :
Inuyasha
Yu yu hakusho
Kaleido star
Mew mew tokyo
Hell girl
Povesti cu fantome(chiar daca la varsta aia ma cam speria anime-ul)
Si cam atat.

| Artemesia a răspuns:

"Strawberry Shortcake" ( Căpşunica Prăjiturica) si multe altele...

| CoquineNoire a răspuns:

Sailor Moon, Tom si Jerry, Looney Tunes, Copiii de la 402, Viata cu Louie, South Park happy cam astea ar fi desenele pe care si acum le'as urmari cu placere si al caror umor e apreciat si in zilele noastre.

| xCookiieMonster a răspuns:

Desenele copilariei mele sunt multe: viata cu louie, spionele, scooby doo.
dar PREFERATELE MELE AU FOST:
1. WINX
2.W.I.T.C.H
in winx in placea de flora.iar in witch imi place heylin

| elleme a răspuns:

Pai stiu ca atunci cand eram la gradinita desenam casute dar ieseau foarte stranbe laughing

| ruzycciocolata a răspuns:

Buna.Tin minte cand era foxkidz ma uitam la viata lui louie si la spioanele cand eram la gradinita ajungeam pe la 9 fiindca ma uitam la fetitele powerpuff.

| xlmpq a răspuns:

Willy fog, sandokan, tom si jerry, viata cu louie

| Deny1333 a răspuns:

Scooby - Doo şi Tom şi Jerry vor rămâne desenele mele preferate întotdeauna. love struck
Apoi ar fi Daffy Duck, Fetiţele Powerpuff, Dexter, Spioanele, Mickey Mouse, etc.

| Trefla a răspuns:

Viata cu louie, Copii de la 402, Dexter, Curaj caine fricos daca vrei le am eu in romana happy

| kajen4ever a răspuns:

Tom si jerry,fetitele powerpuff,dexter,johnny bravo,spioanele,agentul oso, mickey mouse, Copiii de la 402,
Witch, Familia Tofu.cam atatea...

| мαяdυк a răspuns:

Desi sunt baiat ma uitam la la saylormoon laughing)

| elizabeth a răspuns:

Fructisoarele - the fruitts

| mira2399 a răspuns:

Cauta pe ''desenele-copilariei.net''.

| haifisch a răspuns:

Tom & Jerry - cele mai bune desene ale tuturor timpurilor (inclusiv ale copilariei mele) happy

| Edyward a răspuns:

Viata lui Louie

| adddaa a răspuns:

Viata cu Louie, Pisoiul Eek, Copiii de la 402, Piratul Jack cel teribil, Tom si Jerry love struck

| Fiuryan a răspuns:

Era robocop pe tvr 1 dimineata la 8 cand eram pe clasa a2-a. orele incepeau la 8 : 30 intotdeauna intarziam... ce vremuri happy

| AdrianaBacescu a răspuns:

Tom & Jerry, Scooby Doo, Kaleido Star, Gravitation si Inuyasha.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cam toate care se difuzau pe Fox Kids(la vremea aia) si pe Jetix(pana in 2007). "Viata cu Louie" ramane favoritul meu din toate timpurile.

| StopTheWar a răspuns:

Tom si Jerry, Scooby-Doo, Viata cu Louie, Copii de la 402, Laboratorul lui Dexter, Fetitele Powerpuff,Curaj caine las, Peter Pen, Sisi...

| livefast a răspuns:

Spioanele si Curajlaughing