| NeverMissMyName a întrebat:

Ziceti-mi si mie filme gen :NeverBackDown(nu da inapoi) Kik Boxer(Jan Claude Vandame) Sport Sangeros 1, 2, 3, 4, 5(Jan Claude Vandame)
Ma refer ca vreau un film cu bataie si competiti gen filmele de mai sus!

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| bogdan_7896 a răspuns:

Expendables - cu toti actorii celebri de actiune

3 răspunsuri:
| HooDCrisTy a răspuns:

Banuiesc ca poate ai auzit de Jason Statham.Ei bine, are cateva filme foarte bune de actiune printre care Crank 1, 2, Death Race(competitii cu masini de curse,actiune maxima), Transporter 1, 2, 3.Cam atat! Sper sa-ti placa. Funda happy

| cioko a răspuns:

Filme cu bataie: -Undisputed (2002)
-Undisputed II: Last Man Standing (2006)
-Undisputed III: Redemption
-The Savage (2003) J.C Van Damme
Toate filmele au loc in inchisoare si in toate are loc o competitie de lupte!
O sa-ti placa sigur daca ti-au placut cele care le-ai enumereat tu!

| Dolceboy a răspuns:

Iti zic eu unu bun si iti dau si link ´´blood and bone ´´ http://gura-satului.ucoz.com/publ/blood_and_bone/1-1-0-154