| magixs a întrebat:

Ziceti-mi si mie filme horror calumea.Sa ma >sperie: Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Derii12 a răspuns:

Casa de ceara "House of Wax``.L-am vazut odata si nu mai vreau!

8 răspunsuri:
| Andreiutzu01 a răspuns:

RESIDENT EVIL AFTERLIFE nu l-m vazut dar garantez pentru. el...este facut dupa joc si numa la joc ti frica de numa numa

| DracusorImpielitat a răspuns:

Hai ca iti spun eu unul!
"orphanage", adica orfelinatul, nu orfana!
funda

| LoveIsMyDrug a răspuns:

Dead silence
pet cematary(stephen king)
rose red(stephen king)

| OMarmotaO a răspuns:

The grudge 1 2 si 3 mie toate mi-au placut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm...pe mine m-au speriat cateva. De exemplu:
The Exorcist (1973) - originalul nu prostiile care se fac astazi sad
The Blair Witch Project (1999)
The Exorcism of Emily Rose (2005) - bazat pe fapte reale
Dead Silence (2007) - sfarsitul face tot filmul
The Hills Have Eyes (2006)
Acuma depinde si ce gen de film te sperie...pe mine ma lasa rece filmele cu crime si tot felul...in schimb ma sperie alea cu fantomebig grinlaughing

| Anne12345 a răspuns:

Sincer mie imi plac filmele cu vampiri:X
ti-as recomanda 30 days of night cu continuarea 30 days of night:black days
Cronicile Vampirilor cu continuarea Regina Blestematilor
sunt mai multe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SAW si Paranormal Activity

| costin_8115 a răspuns:

Shutter(ala din 2004)-l-am vazut in vara lui 2010 dar si acum noaptea cand ma gandesc la el mi se face frica