| andrutzic a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste filme comedie-dragost de craciun in special
sa fie despre ajun! merci mult:*

Răspuns Câştigător
| XDarkAngel a răspuns:

Buna!
Filmele Home Alone (Singur Acasa) 1 si 2, The Cristmas List (asta e cel mai potrivitwinking ), Un Craciun Fericit, A Boyfriend For Christmas, Bad Santa, Spiridusul, Richie Rich's Christmas, Bafta Charlie: Calatoria, Goana Dupa Cadou (si asta e cel mai potrivitwinking ).
Cam atat mi-a venit in minte acum, sper ca te-am ajutat, Craciun fericitwinking!

5 răspunsuri:
| GabyAdicaEu a răspuns:

Un craciun fericit, Singur acasa 2, Spiridusul

Răspuns utilizator avertizat
| ROB3RT89 a răspuns:

Toata seria home alone,e vechi dar mistohappySi ar mai fi surviving christmas,a boyfriend for christmas,a nanny for christmas,bad santa, coopers christmas, four christmases...Craciun Fericithappy

| AmeliaIoana14 a răspuns:

Pai uita-te la "Un altfel de Mos Craciun","Mos Craciun e iubitul mamei" "Singur acasa 2 "(parca)"O seara de Craciun"

| CoOL4236 a răspuns:

Singur acasa 1 si 2 pe 3 sa nu il iei ca e urat nici macar numai e acelasi baiat