| banu007 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste filme cu rapperi.

11 răspunsuri:
| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
-Get Rich or Dye Tryin'
Este cu 50Cent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele ale lui Tupac. Nu e vorba numai de rap, dar sunt faine absolut toate.

| banu007 explică (pentru anonim_4396):

Cum se numesc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru banu007):

Nuthin`but trouble
Juice
Poetic Justice
Above The Rim
Murder Was The Case : the movie
Bullet
Gridlock'd
Gang Related

| banu007 explică (pentru anonim_4396):

Multumeschappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru banu007):

Vizionare placuta.

| SDana a răspuns:

Mie cel mai mult mi-a placut Dangerous Minds, Un film cu un mesaj puternic, o poveste sensibila, realista si impresionanta, ce beneficiaza de un scenariu scris bine si o prestatie buna din partea actorilor in frunte cu Michelle Pfeiffer. Merita vazut si daca v-a placut va recomand un film si mai bun si mai profund pe aceeasi tema, Freedom Writers (2007).

| Chrischan a răspuns:

8Mile - e cu eminem
Nu spun despre ce e vorba in el pentru ca as strica surpriza

| cornelmarcu13 a răspuns:

Incearca Let it shine

| Febery a răspuns (pentru cornelmarcu13):

Let it shine e mai mult un musical