| anghelbogdan a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste filme de groaza dar sa nu fie cu varcolatci, vampiri sau altceva, as vrea sa fie cu spirite, fantome, mistere, etc.

Răspuns Câştigător
| sorina_8380 a răspuns:

*the grudge 1, 2, 3
*one missed call
*the rite
*paranormal activity 1, 2 ( asta e cu fantome 100%)
*the four cand
*mirrors
thinking sper ca te.am ajutat

6 răspunsuri:
| Andreea114820 a răspuns:

House of wax (casa de ceara), papusa ucigasa chuky

| Hanking a răspuns:

Paranormal Activity 1 si 2 - http://www.youtube.com/watch?v=F_UxLEqd074

| MadQueen a răspuns:

The Uninvited
Paranormal Activity( 1 si 2 )
Devil (2010)
The eye
The grudge

| anonim446 a răspuns:

Iti recomand "piranha"si"the rite" e acum la cinema.in rest:"Red WereWolf Hunter","13 Hours" etc. funda?

| Anonim_1678 a răspuns:

Silent hill home coming mi se pare ca se numea... Silent hill e un film foarte frumos mie sincer mi-a placut mult

| wishuponastar a răspuns:

The exorcist,muoi(japonez), white noise, death tube si uite si un link de pe care poti sa te uiti la filme, majoritatea sunt subtitrate http://filmejocuri.info/load/filme_online/groaza/18