| Summer5505 a întrebat:

Ziceti-mi si mie o comedie buna. Urgent!

7 răspunsuri:
| Fashion a răspuns:

Este cel mai tare film de comedie pe care l-am vazut vreodata!
trebuie sa-l vezi si tu! ti-l recomand : http://www.cinemagia.ro/filme/pretendiendo-prefacatoria-24149/
funda? :o3 :X :*

| LionelJosh a răspuns:

The Proposalhappytongue

| VladConstantin20 a răspuns:

Norbit,am crăpat de râs rolling on the floor

| Conia a răspuns:

Comedie : 50 First Dates, Eurotrip, The hangover, Just visiting. Drama : Hachiko A dogs story, Anjaana anjaani.Actiune : Resident evil. Groaza : quarantine.

| Meryem027 a răspuns:

Norbit sau Mr.Doubtfire. Sunt grozave!

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

2 barbati si jumatate, prieteni tai sau mei. Astea sunt pe Procinema.
Bafta!

| TheQueen a răspuns:

My girlfriend is a gumiho este foarte frumoasa povestea filmeului, si este de asemenea o comedie ce m-a facut sa rad f mult.Filmul poti sa il gasesti pe net, cu subtitrare in romana...are 16 episoade. sper sati placa:*. FUNDSA?puppy dog eyes?