| Katoky a întrebat:

Ziceti-mi si mie o comedie tare plisss dar sa nu fie drama comedie va rog

15 răspunsuri:
| Walhalla a răspuns:

Big Momma 1, 2, 3 Big Stan, Norbit, Ice Ventura, Rush Hour, Me myself and Irene, si toate filmele cu Jim Carrey

| JoinTu a răspuns:

Doi barbati si jumatate.

| DedeeAndreea a răspuns:

Buna.Incearca "Two and a half men"(Doi barbati si jumatate).E foarte tare, crede-ma,"mori" de ras.

Răspuns utilizator avertizat
| LalaZu11 a răspuns:

Norbit,Deck the Hallles, De paza acasa1, 2, Cainii zapezii. Funda? Please!

| faramatania a răspuns:

Superbad
Borat
The Hangover
I Love You Man
Due Date
Mean Girls
Step Brothers
Me, Myself & Irene
Waiting...
Road Trip
Sex Drive
A Very Harold & Kumar Christmas
The Dictator
Ted

| Letty03 a răspuns:

Ted e cel mai tare. Ti-l recomand.

| NoNaamexD a răspuns:

Pai,incearca :
1. Home alone [partile 1, 2, 3]
2. Click-Zapand prin viata
3. Mr. Bean [pe episoade]
4. Jonny English
5.Doi barbati si jumatate
6.Sotie d eimprumut, parca era ....sau nevaste de imprumut :? Stiu sigur ca in engleza e "Just go with it".
Vizionare placuta si sarbatori fericite! :*

| cristiiiiiii a răspuns:

Incearca Taxi 1, 2, 3, 4
Harold si kumar
Super rai

| Silion_Liviu-mihai_1995 a răspuns:

Cea mai tare (pentru mine) : Singur acasa 2 : Pierdut in New York
Link-ul ca sa-l vezi : http://www.desene-animate-online.net/......60bad.html

| Ropciuc_Razvan_1990 a răspuns:

The dictator; waterboy; deuce bigalow, male gogolo; Ted; american pie (1-8); Boat Trip; Night at the museum.

| Deliiiia a răspuns:

Norbit sau The Mask.

| MikyGolanu a răspuns:

Ted cu un ursuletz de plus razi de mori.

| TheStory a răspuns:

Hot Shots! Part Deux.
E foarte tare comedia asta.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

2 barbati si jumatate.Sunt episoade unde razi de mori(metaforic vorbind). Plus imaginile...