| VladDys a întrebat:

Ziceti-mi un film de groaza de care sa ma sperii rau da nu SAW sau Exorcist dau funda vreau sa ma uit peste 1 ora dar nu stiu un film de groaza sa ma pis noaptea pe mine!

Răspuns Câştigător
| stefana25 a răspuns:

Red rose, mirrors, the grudge, house of wax, the orphan, hostel 1 the unborn, the human centipide[a fost interzis in multe tarion the phone uita-te si tu la trailer-uri si alege unul. Succes

9 răspunsuri:
| laryyssaa a răspuns:

The grudge e foarte de groaza

| Kamaaa a răspuns:

Iti recomand din fisa mea personala cu fime urmatoarele :
Casa celor 13 fantome [numit in engleza Thirteen Ghosts e un film care m-a macrcat de la varsta de 7 ani pana la varsta de 13 am avut niste mici probleme din cauza acestuia]
DRAG ME TO HELL
THE GRUDGE
THE RING

| Broadband a răspuns:

Dead silence

| Λndrei a răspuns:

The Grudge e slabut(parerea mea), incearca The Rite.

| negru30 a răspuns:

Stiam ca numai copii mici fac pe ei in pat - alta treaba nu ai decat sa o pui pe mama ta maine sa scoata salteaua afara la uscat - stai cuminte ca esti baiat mare

| aead a răspuns:

Whispering Corridors

| PandaisHere a răspuns:

Paranormal activity cool

| bolfoasa a răspuns:

Drag me to Hell super tare filmu,.l-am vazut cu ceva timp in urma si citeodata vad si acum imagini din film,. FUNDAAA?

| Dragonel a răspuns:

Bloody Mary