| ziper94 a întrebat:

Ziceti`mi un film fain da fain nu cu vandame si din astea vechi ceva nou care merita vazut ceva gen Law Abiding Citizen happy
Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Ag86 a răspuns:

Sincer sunt nou pe TPU nici nu astiu daca am voie sa dau link, dar un film care merita vazut, si sigur este diferit de tot ce ai vazut este: I Spit On Your Grave. Trailer : http://www.youtube.com/watch?v=2zU3U-9B3fE&feature=related

| Alinutzu93 a răspuns:

Incearca Shooter, The Tourist, Live Free or Die Hard, The Town. Astea cu siguranta nu te vor dezamagi.