| balu a întrebat:

Ziceti-mi un film fain de comedie sa ma uit in seara asta (daca ma uit la el si imi place dau funda)winking

10 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Grown ups

| Anda1197 a răspuns:

Uita-te pe prima tv ca e fainlaughing sau poti incerca asterix si obelix, cei 3 muschetari, noapte la muze 1, 2, 3, cate nu sunt!

| upssss_4824 a răspuns:

Poti sa incerci:
When in Rome
Date night
Letters to Juliet
Valentine's Day
Killers

| Genesis29 a răspuns:

17 again sau Sex and The City 2 (PS nu e nevoie sa-l vezi si pe primul )

| daniEL88 a răspuns:

Daca iti place si sa citesti nu numai sa te uiti la adolescenti beti ce nu stiu cum sa sarute atunci iti recomand : Death at a funeral. (cel englezesc din 2007 nu cel american din 2010)

| deea_5723 a răspuns:

Just married happy

| Happiness_8100 a răspuns:

L-am mai recomandat cuiva pe acesta. Uita-te la Bruce Almighty, este cel mai amuzant din cate am vazut eu. Sper sa iti placahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

American Pie [toate]

| Alpha13 a răspuns:

American pie beta house sau van wilder 3

| alexe333 a răspuns:

Forrest Gump