| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-mi un program de editat videoclipurile.
Adica caut un program in care sa pot sa cuplez 2 sau mai multe videoclipuri, sau sa tai din ele, sa le asez unu' dupa altu'.
Si la care sa pot sa adaug efecte, sa scriu ceva peste videoclip, etc.
Am incercat mai multe programe dar nu ma lasau decat sa i adaug un efect la videoclip.
Si daca stiti spuneti-mi de unde il pot lua FULL.
FUNDA! Si multumesc la toti.

Răspuns Câştigător
| Starzaker a răspuns:

Videopad, este foarte bun, un program profesionist (daca il iei full) inveti usor sa umbli pe el si este folosit pentru orice editare video.

4 răspunsuri:
| Georg13 a răspuns:

VideoPad,sau cel mai usor MovieMaker

| Sidiuu a răspuns:

Camstasia, Windows Live Movie Maker (Windows 7) sau Sony Vegas (Windows 7).

| Asy3 a răspuns:

Windows 7 vine automat cu Windows Live Movie Maker care este un program foarte fain:poti pune filme sau poze muzica pe fundal poti taia sau intoarce filmele la 90° 180° etc..si mai presus de toate este foarte simplu de folosit.

| zaf1987 a răspuns:

Incearca pe file..list.ar fi movie maker si cred ca any video converter