| Ionika23 a întrebat:

Aaah! Catelusul meu este dragut dar ce nume sa ii pun? eu m-am gandit... poate Rufus! sau Humphrey. care nume e potrivit pentru el? imi mai ziceti si alte nume, poate ma mai gandesc ce nume sa ii pun. el e de rasa mica, cu o culoare neagra patata cu niste culori albe. el este cret, cu coada stufoasa. Bye! funda dau.

Răspuns Câştigător
| ioanateo a răspuns:

Rufus e mai frumos!

6 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Eu zic Rufus e mai frumos

| Nymphetamine a răspuns:

Dodo,Muffin,Luffy,Roro,Rory,Rawr,Puffle.nu stiu. baga ceva original.
P.S: Scuza-ma dar Rufus sau Humphrey numa a dragut nu suna.oh go onstraight face

| catty443 a răspuns:

Hm :d am si eu o catelusa,o cheama betty.dar, daca as avea un alt caine, i-as pune numele otto.mi se pare foarte dragut:o3 dar, poti intra aici : http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-caini-10.html si sigur vei gasi un nume care sa-ti placa:d
p.s : sa ai grija de el>:D

| ioanateo a răspuns:

Rufus e mai frumos zic

| Alexander98 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ii pui un nume cu rezonanta istorica,poate Cezar,Napoleon,Jack, Mozard, Beethovenhappy

| Ionika23 explică:

Mai si alte intrebari