| vvyoo a întrebat:

AAm un Bichon Havanese fetita, de 2 luni si intr-o dimineata i-a aparut la ochi un tip de substanta alba. Sunt foarte ingrijorata! Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Curato cu niste betisoare da nu i le baga tare in ochi ai curg ohi asa le curg ochi la bichoni ma mult si daca nu ai cureti se inrosesc si se fac urati
pa pa

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa i se intampla si pisicii mele. Nu te ingrijora, curata-i zilnic ochii. Daca nu ii trece du catelusa la veterinar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un semn de orbire cred, cel mai bine ar fi sa te duci la un doctor; asa a avut si canarul meu.