| padalekilover a întrebat:

Acum aproximativ 8 luni mi-a murit cainele Ice un caine husky de 6 ani dresat si cu ochi albastri ne mai vazuti de 8 luni nu l-am putut uita si tot plang in fiecare zi dupa el si acum cand scrie e la fel! stit vrea o metoda ceva ca sa pot sa-l vad macar o data?! sau sa-i aud latratul?! va rog nu ma luati cu chestii de gen:trezestete la realitate! nu stiu, dar el a fost mai mult decat un caine a fost un omu! funda

3 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

Hmm...daca ai avea un video cu el ai putea sa il veziwinking

| NitrowsDwt a răspuns:

Trebuie sa til maginezi.Asa am facut eu cu Coco(perus).

| deeutza_9660 a răspuns:

Pai ai putea sa stai in pat, sa inchizi ochii si sa te gandesti la el, la ce faceati impreuna si asa ai putea sa il vezi (sau chiar sa il auzi ) crede-ma am incercat dar cu papagalul meu.