| PuppyCatDog a întrebat:

Acum cateva saptamani am gasit un pui mic de catel gri l-am tinut 1-2 zile si pentru statea afara ca parinti nu ma lasau sa-l iau :'( a fost batut de o vecina, si nu a mai fost gasit dar ieri am gasit un caine tot pui dar negru cand l-am gasit inima mi s-a umplut de fericire sperand ca o sa il iau i-am intebat pe parinti dar iar NUUUU iar cand venise noaptea nu stiam unde sa il pun eram disperata fiindca tineam foarte mult la el iar azi speer muuuult sa il mai gasesc :'(

2 răspunsuri:
| lalaballet a răspuns:

Care e intrebarea?

| Cupcakestar a răspuns:

Din cate am citit aici, iubesti foarte mult animalele!happy
Poate o sa il gasesti, dar mai intai trebuie sa cauti acolo unde l-ai lasat, iar apoi mai departe de locul de unde l-ai lasat si daca nici asa nu il gasesti atunci... cred ca ar fi bine sa te dai batutasad
Stiu ca va fi greu daca nu il vei gasi, dar nu ai cum sa te apuci sa cauti un caine mic si negru in tot orasul!
Si plus el nu este singurul caine mic si negru si ai grija sa nu il confuzi si sa gasesti unul cu o mama!laughing
Bafta!