| Adeliinaa42 a întrebat:

Acum sunt intr-o stare ciudata ...am un caine DE RASA GOLDEN RETRIEVER. vreau sa-l vand.are 10 luni e mascul e auriu are pasaport si are microcip pe partea dorsala a gatului. il vand doar cu 6 milioane pentru ca are aproape toate vaccinurile facute!

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Da si? da anunt la vanzari caini si-l dai.dar nu inteleg cum il poti vinde nu te-ai atasat de el? stii cat o sa sufere? eu mai degraba mi-as scoate un ochi decat sa-mi vand catelul.

| Diavolcata a răspuns:

Da anunti la vanzari happy