| Alex2497 a întrebat:

Adopt caine rottweiler/amstaff/labrador. Sunt un mare iubitor de animale si mai ales de catei.

P.s.:Sunt din Iasi.
Multumesc

5 răspunsuri:
| MrAnonymus a răspuns:

Adopta un caine de la adapost sau unul de pe strada care sunt mult mai iubitori.

| alinaiiiioana a răspuns:

Daca iubesti asa mult cainii ia unu fara adapost ca cei de rasa isi gasesc ei stapan...

| OhMyGod a răspuns:

Daca esti iubitor de animale du-te si adopta un caine de la adapost rolling eyes.

| Crapgg a răspuns (pentru OhMyGod):

Sau de dupa blochee hee

| OhMyGod a răspuns (pentru Crapgg):

Mda...mie personal mi se par mai simpatici si mai iubitori cei care ii iei de pe strada laughing