| AlicePotato a întrebat:

Ador animalele mici, pufoase, jucause... ca hamsteri, si veveritele canadiene.
Care(oricare) animal micut si pufos e cel mai bun?
Fundoi desigur!

Răspuns Câştigător
| Alecriss a răspuns:

Eu cred ca hamsterii sunt cei mai potriviti deoarece nici nu prea fac mizerie sunt foarte micuti si pufosi si nu ocupa nici prea mult spatiu, singura problema ar fi ca nu prea poti sa-i dai drumul prin casa deoarece risti sa-l pierzi sau sa-ti roada ceva dar in rest e binewinking

7 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

Eu recomand un catelus chou-chou daca iti plac animalutele cu muuulta blana! Eu am o frumusete de maidanez de doar cateva saptamani gasit in apropierea unei sosele si pe care l-am luat acasa! Si el e o pufoshenie!

| Leylla a răspuns:

De exemplu:
un catelus bison(nu stiu daca asa se scrie, asa ca sorry),
sau un purcelus de guineea(varul meu are, si e asa de pufos, zici ca e un ghem)
sper ca te-am ajuat

| AlicePotato explică:

Pai.eu am deja bison bolonez si sunt inebunita dupa el.da vreau ceva mai mic.

| Karla_4993 a răspuns:

Eu cred ca veveritele sunt mai jucause.Am si eu un hamster pitic si nu face mai nimic.

| LoveYou4Everrr a răspuns:

Hamsterii.sunt f f f draguti si pufosi si, din pacate, putin speriosi...sad

| Maryana11 a răspuns:

Ti-as recomanda hamsterul sau un pisoias ca este foarte jucauswinking

| OhMyGod a răspuns:

Iti recomand un porcusor de guineawinking