| ali_7795 a întrebat:

Ajutati-ma va rog.cand ma trezi catelul meu avea ca un fel de sange asa. un lichid rosiatic pe piept.il spalai cu apa oxigenata si nu vazui nicio rana si acum observai ca de la putica ii cam curge... ce poate avea? veterinalul deschide abia la 2...va rog frumos sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| loredana_6675 a răspuns:

Du-te de urgenta cu el la medic, o pr de-a mea a avut un husky care sangera cand urina, iar in doua zile a fost mort, a luat un virus si aia i-a fost. daca are sub 5 luni este foarte sensibil si nu trebuie lasat mult afara, nu vreau sa te sperii. fugi cu el la medic.

| Julia89 a răspuns:

Fugila medic. esti oltean? bv