| Tiggrounex000Tpu a întrebat:

Ajutati-ma, va rooog! Nu cred ca am facut schema de vaccinare corespunzatoare la cainele meu, bichon maltez. Are 1 an si 2 luni (nascut pe 10.03. 2018) si are doar vaccinurile : CANVAC® JUNIOR si CANVAC® 8 DHPPiL facute pe 14.05. 2018. Va rog sa imi explicati ce trebuie sa fac in legatura cu vaccinurile si daca imi lipseste vreun vaccin, si daca lipseste - ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| HadesSs a răspuns:

Nu suntem doctori veterinari specializati, cel mai bine te duci cu el la un cabinet veterinar cu carnetul de sanatate, iar daca nu are unul i se face pentru a nota schema de vaccinare.