| ozzy1997 a întrebat:

Ajutor! Am un teckel de 5 ani care e bolnav.Am chemat veterinarul si i-a facut niste injectii cu antibiotic, deoarece respira putin greu si crede ca e o infectie respiratorie. Dupa vreo 2 zile a inceput sa manance si bea si apa, dar problema e ca e mereu trist si nu prea raspunde la comenzi si doarme mult.

Răspuns Câştigător
| Sebastian1996 a răspuns:

Lasa-l sa se relaxeze. O sa-si revina. Asa a patit si cainele meu. Intr-o saptamana isi revine.