| 03052003 a întrebat:

Ajutor pisica mea are micoza va rog ajutati-ma mama vrea sa o dam afara dare eu m-am atasat de ea.Ce sa fac nu am cum sa o duc la veterinar fiindca e scump dar daca stiti un serviciu veterinar gratuit in pitesti va rog sa imi spuneti. Daca stiti o solutie de a o scapa-o de micoza vas fi mai mult decat recunoscatoare, dau un fundoi penttu cel care ma ajuta! :-(

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incearca sa iei legatura cu un veterinar si ii zici ca faci niste treaba gen cumparaturi sau ce se poate ca sa salveze pisica de boala care o are.

| 03052003 explică (pentru mgtow):

Nu cunosc pe nimeni. Am mai vazut chetii, solutii pe internet dar pisoiul se linge nu pot sa ii dau cu alcool sau alte bazaconii

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Draga mea, n-ai de unde să știi ce diagnostic are, fără să-l duci la o consultație.
Vezi că luna septembrie e luna consultațiilor (dentare) gratuite, la anumite cabinete veterinare din țară. Știu că ești din Pitești, așa că, îți las o listă cu adresele unor medici, pe care ar fi bine să îi cauți personal, cu pisica în brațe. E adevărat că doar un anumit tip de consultații sunt gratuite, dar, printre ei, tot vei găsi un veterinar cu inimă mare, care îți va înțelege durerea. Așa că, du-te cu încredere.
Uite lista: http://i.imgur.com/PZ3GCoF.jpg
Sănătate multă pisicuței.

| AliLina2 a răspuns:

Stiu cum e..am si eu acasa o pisica.e viata mea, as face orice pentru ea..problema e ca nimic nu e gratis in ziua de azi.dar eu zic totusi sa incerci sa suni la cativa medici veterinari. poate se gaseste unul cu suflet mare si iti va da un tratament pentru pisica..scrie pe net medici veterinari pitesti si intra pe cateva site-uri, ia numarul de telefon si suna..mult succes iti doresc si ai grija de pisica ta!

| 03052003 explică (pentru AliLina2):

Multumesc pentru raspuns.

| 03052003 explică:

Dragilor va multumesc tuturor pentru raspunsuri dar nu vrea nimeni sa ma ajute. Poate daca o dau afara o va gasi cineva si o va duce la un cabinet veterinar cu bani. Este un motanel de trei
Luni negru cu blana mare.totusi va multumesc tuturor