| Aleksutzu a întrebat:

All este adevarat ca Justin Bieber (JB) este un om de 51 de ani cu masca? happy

Răspuns Câştigător
| mihaela0205 a răspuns:

Nu e adevarat. Dar ce m-as bucura daca ar fi adevarat. (nu sunt fan). big grin

17 răspunsuri:
| DoDo a răspuns:

Pai nu ii adevarat!

| YepIsSuspended a răspuns:

Nuuu dooamne fereste!laughing
Nu de alta... dar ar fi si mai uratphbbbbt
-->Crazy fanlaughing

| corina977 a răspuns:

Nu

| SunnyDay79 a răspuns:

Nu. Daca nu ma crezi afla in ce an s-a nascut si vezi cati ani are acum

| AlinnutSsa a răspuns:

Sincer eu nu sunt fana J. B. dar nu cred asta, dar aproape nimeni nu stie cu adevarat, singurul care stie asta este el insusi, pe internet gasesti multe barfe despre aceasta, dar nu se stie... si totusi daca ar avea 51 de ani laughing ce crezi ca ar mai avea vocea asta si aspectul.

in fine :*

| Beatricee a răspuns:

Da normal ca NU.Astea sunt barfe...:d

| SugarAndSpice a răspuns:

Nu.este un film inventat. exista filme pe youtube cu el in timp ce canta cand era mic.deci nu e adevarat.

| love_9629 a răspuns:

Nop laughing nu-i adv :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Vreau si va rog dati-mi si mie informatii despre jastin bieber pentru ca vreau sa stiu daca el este un mascat de 51 de ani. va multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine, Bieber nu este un om de 51 de ani, este un ****. Accept si stupiduri, dragii mei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este adevarat

| sweettyyyy a răspuns:

Nuu, nu este adevarat! Sunt doar niste prostii inventate de oameni, pentru ca sunt gelosi` pe el`!

| hgfdsa a răspuns:

E veche.nu e adevarat, este doar o glumahappy!

| MikiLovee a răspuns:

OMG cine ti-a spus asa ceva laughing "? e un copil laughing! nu e nici un om de 51 de ani cu masca tongue

| dEaaax a răspuns:

Cum sa fie un om de 51 de ani cu masca?laughing
Nu`mi place de el asa de mult. Dar totusi. Sa nu dam in alte alea. Este o absurditate chestia asta. big grin

| Cătălin95 a răspuns:

Si eu am vazut stirea asta, dar te asigur ca nu este adevarat! rolling on the floor. [ NU SUNT FAN x_x.]

| bogdan61 a răspuns:

Nu cine te-a mintit?