| lollitha a întrebat:

Am 2 catelusi gen asta
:

http://www.google.ro/......tp?/imgres
ai mei sunt negrii fara pic de alb

si unul gen asta:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

sunt frumosi`?

Ca multa lume imi spune ca sunt frumosi
altii imi spun ca: asta ii frumos dar asta nu:(

eu ii iubesc nespus de multtt
:(:(
:X:X

Răspuns Câştigător
| xjustfearless a răspuns:

Nu mai baga in seama ce spun altii.

eu ador cainii.

toti sunt frumosi.

dar puiutii tai sunt superbi. :*

merita laudati... daca au si un comportament adecvat, poti sa ii duci la concursuri.

au sanse!

sa-ti traiasca puiutii!

10 răspunsuri:
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Normal ca's frumoshii:***:X
inca doi da mie unul oricarehappybig grinlaughing

| raluky4 a răspuns:

Sunt asa scumpy!

| SMTHING a răspuns:

Nu!

Nu sunt frumosi, sunt exagerat de frumosi!; x; x; x; x!

| Aysa19 a răspuns:

Da ce conteaza ce sp altii? orice fiinta e frumy mie imi plac sunt atat de dragalasi dale toata iubirea ta:X. fai sa simta ca ii adori! Sa fie sanatosi

| Maruu a răspuns:

Nu are nici un pic de importanta ce spun alti, trebuie sa decizi tu daca sunt frumosi, daca spui ca sunt frumosi oameni vor crede la fel.

| Turquoise a răspuns:

Iti spun in calitate de persoana care nu e tocmai fan al animalelor ca sunt superbilove struck. Cei care spun contrariul o fac din lipsa de ocupatie, nu au niciun drept, iar tu nu ar trebui sa pui la suflethappy

| Slow a răspuns:

Doamne ce puffy sunt :X Sunt foarte dragalasi si scumpei. Nu trebuie sa iti pese ce zic altii. Important e ca tu sa ii iubesti si tie sa iti placa. Nu conteaza ce zic ceilalti. Poate si.ar dori si ei unul la fel si sunt rautaciosi din invidie. Tu iubeste. i mult si ai grija de ei. Sunt sigura ca si ei te iubesc pe tine in felul lor.
Take care:*

| lollitha explică:

Multumesc mult!:X:X

| madalina00 a răspuns:

Sunt absolut superbi! Sa-ti traiasca!

| NBieber a răspuns:

Vinzi? Ii dai pe gratis? Cevaaalaughing? Ii ador.Sunt foarte scumpi.Raman asa sau mai crescbig grin?