| InFiNiTi13 a întrebat:

Am 2 hamsteri de 6 luni un mascul si o femela si amandoi stau sub rotita amandoi dorm acolo ziua stau sub cutiuta de mancare.
Au o boala cv?
Am sa precizez ca i-am mutat intr-o noua cusca de abia acum 3 zile i-am cumparat.La pet shop mi-au spus ca au avut prima serie de pui.

Răspuns Câştigător
| Larisa211 a răspuns:

De fapt, hamsterii, mai ales dupa ce au avut pui, sunt epuizati. Mai mult, hamsterii sunt animale nocturne, asa ca verifica-i si vezi ce fac pe la 3 dimineata. Daca chiar nu au nici o urma de activitate du-i urgent la medicul vet.
Sper ca ti-am fost de folos. FUNDA?

1 răspuns:
| Andre01122000 a răspuns:

Du-te la un veterinar cu ei si intreaba-l pe el, trebuie sa stie!