| staicubianca a întrebat:

Am 2 perusi o fata si un baiat, fata are 2 ani si baiatul 1 an si jumatate le-am cumparat cuib si nici macar nu s-a uitat la el ce sa fac

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Asteapta si tu...

| bichon1 a răspuns:

Punele in colivie bucati de hartie, iarba daca ai, crengute, ca sa poata ei sa-si aranjeze cuibul cum vor si le dai si de lucru.

| VampireKathrineLone a răspuns:

Cand i-am cumparat catelusului meu un pat nou, nici el nu a vrut sa stea in el, am luat-o in brate si am pus-o acolo, si ca sa stea am pus cateva lucruri in el, incearca sa le arati cuibul, si daca poti sa-i pui acolo cu niste chestii care le plac, oricum va trebuii sa astepti putin, ca nu vor sta din prima.