| cocosnucifera a întrebat:

Am 4 pisicute (Bucuresti) care asteapta cu nerabdare sa fie adoptate. Au o luna si jumatate. Pentru poze si date de contact va las link-ul urmator http://camara-cu-margele.blogspot.com/2011/04/pisoiasi-d e-adoptat.html

2 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna yyuuuyyyyy sunt niste ingerasi pufosi.Si eu stau in Bucuresti. Daca tata ar agrea pisicile fi sigura ca as fi luat un sufletel.Numai bine.

| Daniella a răspuns:

Doamne sunt superbe! Daca as putea le-as lua eu pe toate love struck