| ovidiu33b a întrebat:

Am avut o catelusa marisoara cca 1si 8 luni si nu suporta sa fie legata, noi eu si mama am legat-o ca avea obiceiul prost sa alerge pe drumuri dupa pasari de curte, acu a scapat si sunt 10 zile de cand nu am vazut-o. Ce sanse sunt sa se intoarca acasa? Credeti ca si-a pierdut simtul de intoarcere? Nu mai stie care este drumul? E posibil sa fie otravita sau sa fie la alta casa?

3 răspunsuri:
| Yyiuff a răspuns:

Pe viitor să puneți botniță nu lanț pentru că este mult mai bine pentru animal.

| ovidiu33b explică (pentru Yyiuff):

Pai si daca puneam nu fugea?

| Yyiuff a răspuns (pentru ovidiu33b):

Includeți în ea și un gps chinezesc și astfel o găseați, nu mai alerga după păsări și nu mai era chinuita în lanț.