| Ursulescu_Daniel_1988 a întrebat:

Am cumparat o nimfa ieri si este baiat, are in jur de 3-5 luni si e foarte fricos, nu zboara, si daca ma apropii de el se baga in colt sau fuge si nu scoate nici un cuvant. De mancat mananca seminte si de baut nu prea bea apa pentru ca nu gaseste recipientul dar cand il gaseste bea 2 guri si iar il pierde. va rog dati-mi niste sfat-uri

Răspuns Câştigător
| TheMusicBoy a răspuns:

Ti-as sugera sa o lasi sa se acomodeze cu tine, noua lui casuta si noul ei recipient pentru apa.O sa vezi cum o sa se schimbe lucrurile peste cateva zile. happy