| Razvan681 a întrebat:

Am cumpărat un papagal nimfă. Vânzătoarea de la petshop l-a băgat repede în cutie și nu am putut observa că în partea stângă a capului e ciupit și nu vede cu ochiul stâng. Ochiul e gelatinos și parcă are o pieliță pe el care împiedică papagalul să vadă bine. Se poate însănătoși? Există picături oftalmologice pentru papagali?

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

In primul rand se poate returna. Sau macar sa îți faca o reducere substanțială la preț.

| Razvan681 explică (pentru regis):

L-am returnat și peste câteva săptămâni îmi dau altul.

3 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

L-ai dus la Vet?

| KarinaLee6 a răspuns:

Du-l la veterinar.