| Minee a întrebat:

Am doi porcusori de guineea dar imi doresc mult o pisica. Tatal meu uraste pisicile. Am citit undeva ca porcusorii si pisicile se inteleg. E adevarat? Ce sa fac cu tatal meu?

Răspuns Câştigător
| Eu2208 a răspuns:

Hai ca poti sa il convingi! Eu l.am convins sa luam un ciobanesc german intr- un apartament cu 2 camere!
Piti sa ii spui ca vrei o pisica de ziua ta si nimic mai mult! Succes! Eu mi-am primit catelul cu 3 ani in urma de 1 martie

2 răspunsuri:
| JusTPauL a răspuns:

Cumpara-i un caine, o sa fie ca la circ in casalaughing)

| dirtyraccoon a răspuns:

Vezi tu, pisicile sunt animale pretentioase din cate stiu eu. Nu am avut decat cand eream mica o pisica, dar recent m-am inscris intr-un grup pe Facebook despre pisici si cei din grup au destul de multe probleme cu pisicile lor. daca spui ca tatal tau nu ii plac cred ca nu o sa fie ok. Decat sa iei si dupa sa fi nevoita sa o dai mai bine..nu. Asa o afectezi daca se obisnuieste intr-un mediu si dupa e luata din el.