| anitta92 a întrebat:

Am instalat de curand un fel de emoate miscatoare se numesc Incredimail si acolo mai sunt si imagini si tot felul de chestii sunt virusate? am vazut ca imi apare iar ceva ca inainte cand aveam virusi in pc vreau sa stiu sigur si sa nu imi mai fac griji in legatura cu asta mersihappy

Răspuns Câştigător
| Oxanna a răspuns:

Cred ca au ceva virusi, si eu am avut prigramul ala, scuze de expresie, dar E O IDIOTENIE, eu zic sa il stergi si vezi tu ce mai faci, eu mi-am reinstalat windowsu... SUCCEShappy fundiiii?