| Furnicuta000 a întrebat:

Am luat o pisica de la cineva care nu mai voia sa o tina. Are aproape 4 saptamani. E foarte mica, dar are dinti si mananca mancare umeda si chiar si bobite, se joaca, alearga, numai ca plange mai tot timpul. Credeti ca poate sa stea un pisoi asa mic departe de mama lui?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, se obisnuieste cu tine

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Desigur. Multe pisici dispar sau sunt luate de langa mamele lor inca de la varste foarte mici si tot se descurca. Asta daca are cine sa aiba grija de ele.

| Werrich a răspuns:

Da, eu am un pui de pisica abandonat de mama lui. Suntem cei mai buni prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,se obișnuiește. Sunt animale care sunt luate de lângă părinți de f mici și oamenii le dau laptic cu biberonul.

| Catalin77945 a răspuns:

Se obisnuieste

| ccccccmmmmm a răspuns:

Poti sa l dai afara si dula nu mai plange sau cel putin nu il mai auzi