| Giovanna a întrebat:

Am mai adresat intrebarea asta pe multe forumuri dar nimeni nu e in stare sa imi raspunda sad ce greutate ar trebui sa aiba un bichon maltese mascul la 3 luni?

5 răspunsuri:
| DolcE_7446 a răspuns:

Al tau cat are? E mai grasutz?
Bolognesul meu, are 5 luni si are 3 kg... dar oricum maltese al tau e mai micut ca si greutate la maturitate, fata d bolognese...
Al tau ar trebui sa aiba 1kg si cateva grame acolo.
Mie medicul veterinar mi. a zis ca e buna greutatea pe care o are catzelusul meu...acuma sper sa fie asa cum zice ea.
Poate ma vei molipsi si p mine cu acest gand, daca cantareste normal sau nu. laughing

| loricel a răspuns:

Cred ca in jur de 1 kg.

| TpuNoName123 a răspuns:

Eu am frise şi are 1 kg 700 g (tot 3 luni are)
Deci un bichon maltese ar trebui să aibă 1 kg 200 g cam aşa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catelusa mea la 3 luni nu avea nici 1 kg. si acum are 1 an jumate si are 3 kg

| manolache_1097 a răspuns:

1 kg poate un jumate