| PrincessConsuela a întrebat:

Am mare nevoie de voi. Nu stiu daca e sau nu facuta in Photoscape http://i1013.photobucket.com/......o1_500.png dar eu ori nu am ori nu stiu sa il folosesc. Daca stiti sa editati asa va rog mult sa imi spuneti si vedem cum va dau poza. Serios, am nevoie de cineva care stie cum se fac astea:((

3 răspunsuri:
| Juliiee a răspuns:

Este Photoshop cred, nu Photoscape :-s.Am un prieten care lucreaza in photoshop si editeaza si el poze de gen. Deci cred ca e editata acolo big grin

| adrian062 a răspuns:

Photoshop posibil de Photoscape nu prea stiu.Dar da e posibil si se fac relativ usor!

| adrian062 a răspuns:

Despre ce poza e vorba si ce castig?