| bianca_2433 a întrebat:

Am o 6 pisoi si nu stiu ce nume sa le dau?

Răspuns Câştigător
| Isabelamaria21 a răspuns:

Pai :
Adele

Abby

Asia

Alma

Alissa

Alice

Ariel

Amy B

Betty

Bella

Bitzi

Bonnie

C

Cici

Candy

Carrie D

Darling

Daisy

Dora

Doris

E

Emy

Ella

Elma

Exi F

Fluffy

Fifi

Fanny

Flippy

H

Honey

Hanny J

Joke

Jasmin

Jody

K

Kelly

Kim

Kara

Katie

Kari

Kiri

Kiss L

Lady

Loony

Lilly

Linda

Lolita

M

Maddie

Mitzi

Mitzuca

Minnie

Missy

Miss

Mika

Miska

Misha

Masha

Mara

Merry

Mary

Mandy

Mara

Mommy N

Natty

Nanny

Netty

Nona

Nora

Nini

Niki

P

Pisi

Pisuna

Pissy

Pussy

Puss

Pisa

Pony

Pam

Paty S

Sissy

Samy

Suzy

T

Tanja

Tamy

Tassy

Tony Y

Yam-yam

Yummy

Z

Ziggy

sper sa te ajuta

9 răspunsuri:
| DrugFree a răspuns:

O pai 6 pisoi : Tom ( tomy, tomyta, toma ), Tanu ( tanutu tanulet ), eddy ( edyta eutu, Eduard ) mr cat, Tuluz, berlioz, Manrie ( Ultimele trei nume sunt din pisicile aristocarate ) Te rog funda! Please

| Minks a răspuns:

Ai o sase pisoi? Cum vine asta?! rolling on the floor

| GoldDust a răspuns:

Kitti, Kat, Berly, Riky, Samy, Eddie, Timmy, Hero, Fido, Fuffy, Tomas :happy

| RaLuX_5234 a răspuns:

Buna! Ai putea sa cauti aici
http://www.pufulici.ro/nume-de-pisici/index.php?litera=E
sunt sute de nume de pisoi:)numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna:*!

6 pisoi? Deci sunt masculi, nu?
Ai la dispozitie multe nume, iti dau numai cateva exemple(cele mai frumoase) : Bonnie, Bobo, Tom/i, Utzu, Puff, Garfield, Lulu, Speed, Bello, Darling, Taco, Cino, Oscop, Zuki, Mini, Dado, Lino, Ben, Biju, Pufi, Bitzi, Minnie, Daro, Lim, Nap/i, Nip, Nuff, Zap, Zig, Zag, Yolk, Sten, Flep, Flip, Mon, Man, Romi/n.
Si daca vrei si pentru pisicute : Sia, Abby, Kitty, Tina, Edit, Rosse, Eli, Ili, Mira, Bela, Lixa, Sela, Mia, Mena, Yoda, Zima, Zota, Duda, Doda, Cady, Exi, Ella, Emma, Asia, Alma, Alissa, Alice, Ariel, Cici, Emi, Kara, Kiri.

Le poti pune nume din Sistemul Solar : Mercur, Venus, Jupiter, Saturn, Uranus, Neptun, Pluto, Charon, Nereid, Naiad, Oberon, Umbriel, Mimas, Pan, Atlas, Tetis, Demis, Deimos, Calisto, Elero. Sau nume de orase : Tokyo, Mexico, Mumbai, Dubai, Paulo, Rio, Janeiro, Nuuk, San, Juan.

Sper ca te-am ajutat!
Pa`pa!

| Klaaa a răspuns:

Pai...

Miky

Pufy

Tina

Mitzi

Cobalt

Sasha

Blanca

Mini

nu mai stiuthinking

iti alegi si uh de aici daca iti plac

sper ca te'am ajutat

FUNDITSAAA?batting eyelashes

| DDDDDxxxxxx a răspuns:

Pai cateva nume dragute ar fi:Lesi
Tina
Pufi
Pisa
Rozeta
Rapunzel
Dalba

| losnariu95 a răspuns:

Pai inspira-te din filme, carti, bancuri etc!

| BUJOR a răspuns:

Am o lista de nume:Alice, Aqua, Myssy, Amy si ce mai gasesti tu!