| Butterfly2012 a întrebat:

Am o intrebare cam slaba dar 1.credeti ca un pechinez s-ar potrivi sa faca pui cu un yorkshire terrier?(apropo pe pechinez o cheama roxi dar pe yorkshire il cheama Bibi) 2.Bibi e nume de catel sau de catea?

Răspuns Câştigător
| Sophy1 a răspuns:

Buna! Imi pare rau de ce aud! Sunt crescatoare de caini si vreau sa-ti spun ca ce spui tu ma duce la...samsari.
Nu, bineinteles ca nu. Da ori fi de talie mica,, dar se transmit boli sexuale, masculul poate suferi cat si femela si sunt boli care duc la moarte.
Nici sa nu te gandesti!
Oricum puii ies fara pedigree si numele Bibi este de ambele sexe.

8 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Studiez medicina veterinara:
Eu iti sugerez ca pechinezul sa faca pui cu un alt pechinez iar yorkshire-ul cu un alt yorkshire.
Deoarece daca Roxi face pui cu Bibi puii vor iesii Metisi.
Iar Bibi dupa parerea mea este un nume pentru ambele sexe.

| BiancaStoran a răspuns:

Da s-ar potrivi, pentru ca au blana si marimea cam la fel.Bibi este nume si de fata si de baiat, poate fi si de animale si de oameni.

| Butterfly2012 explică (pentru BiancaStoran):

Bibi nume de oameni?!?!?!

| BiancaStoran a răspuns (pentru Butterfly2012):

Porecle.Pe mine ma cheama Bianca si mi se zice Bibi. happy

| Butterfly2012 explică (pentru BiancaStoran):

Ok

| Missperfecta a răspuns:

1.pechinezi nu ar trebui sa faca pui cu un yorkshire terrier pentru ca o sa iasa puii urati si nu cred ca sar intelege si puii ar iesii Metisi un fel de corcituri si nu ar valora cine stie ce.Si 2 numele"Bibi"e pentru fete dar atat si pentru baieti.

| Butterfly2012 explică (pentru Missperfecta):

De fapt vor iesi pui frumosi dar cum zicea Sophy1 vor iesii fara pedigree(si boli ....etc.). Deci Roxi va fi cu Tibi pechinezul care sta exact langa mine.Veciniiii! Tibi e nume de baiat nu?