| Ionela_4499 a întrebat:

Am o intrebare celor care au hi5 voua va merge Barn Buddy?

Răspuns Câştigător
| Beibiii_7101 a răspuns:

Nu, nici mie nu imi mergecrying. Poti insista.eu incerc de mai multe ori, 10-15 orilaughingimi intra si apoi daca vreau sa culeg plantele sau sa curat animalele imi da eroare de 5-6 ori pe un singur animalcryingsi nu prea am mai intrat ca ma enerveaza X-(. Si chiar nu stiu ce putem face in privinta asta:-

4 răspunsuri:
| SMTHING a răspuns:

Da

| Lilly095 a răspuns:

Nu-mi merge...imi apare sorry barn buddy is currently unavailable de vreo 3 zile...ma cam enerveaza crying da mno poate fac modificari la joc; dupa aceea sa speram ca isi revine.

| SummerDays a răspuns:

Nu, mie nu imi merge cryingcrying

| eduard1029 a răspuns:

Merge