| AnDee23 a întrebat:

Am o intrebare despre DRESAREA CAINILOR.

Am la tara un maidanez. iubitor si cuminte DAR. vreau sa il dresez sa dea "noroc(sa dea labuta cu mine)" si nu prea stiu cum...

Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Omega_Iron_1920 a răspuns:

Poate daca iti pui o gustare de caini pe mana. Poate el va incerca sa o ia.Cu putin noroc va incerca sa o ia cu laba.

3 răspunsuri:
| CrazyKiddd a răspuns:

Simplu...ii iei labuta si o ridici si ii spui "da labuta" repeta asta cateva zile, iar dupa dai niste gustari de fiecare data cand face corect sau macar incearca. happy

| AnDee23 explică:

Ms Omega_Iron_1920 dar mai astept raspunsurii :*

| redds98 a răspuns:

Fa-i o ****.