| Liquide a întrebat:

Am o pisica care a intrat in calduri . ` Nimic deosebit pana acum` , doar ca ... pisica mea e la bunici ` siii am fost la bunici acum o saptamana ` si pe langa ea erau 3-4 motani . Am stat un pic sai privesc , si unul dintre motani ` sa catarat cu pisica mea undeva la inaltime , nu stiu cum sa zic , pe langa terasa ` si nu i-am mai vazut , apoii , a coborat pisica mea si s-a pus pe beton si in urma ei a lasat sange` , si mam speriat putin , apoii ... cand am vrut sa o mangaii se ferea de mine . si alta data ea chiar venea la mine . ` Deci . ce sa cred ?

Răspuns Câştigător
| MonicaPis a răspuns:

Nu o lua in seama pe alex glumeste motanii o calca adica vor sa faca pui cu ea si ei se uraca in spinarea ei si o agarie cu ghiarele ar fi bine sa o iei de acolo altfel sa-r putea sa o omoare si iti dau un pont pisicile stii de ce au puii lor mai multe culori pentru ca ele fac pui cu mai multi motani

1 răspuns:
| AleXzpm a răspuns:

Viol/Frica de inaltime/Virginitate Este afectata emotional, dezechilibru hormonal o sa isi revina, Stai Linistit/a!