| loramako a întrebat:

Am o pisică,carede când mi-a murit cățelul se simte rău,adică face mofturi la mâncare și se alintă prea mult.

Am vrut să-i iau un prieten, dar mama a zis că atunci când nu vom mai sta în chirie(vecinei nu îi plac animalele)

Mă puteți ajuta? Măcar cum să o conving pe mama mea?

Răspuns Câştigător
| Al3xOlar a răspuns:

In solutia asta ca stati si in chirie cam greu. nu stiu ce sa zic incearca sa fi cuminte ..adica fa ce zice ea si tot bateo la cap. incearca sa nu o stresezi ca dupa e mai rau. ii zici acum imi poti lua? ea zice nu si nu. si u tot insisti si cedeaza la urma sper.