| cmd111 a întrebat:

Am o pisica Metis(corcitura) in varsta de 6 luni pe care vreau sa o dau cuiva care poate avea grija de ea. De preferat din Bucuresti, nu este nici un cost, o aduc personal. Daca stiti pe cineva care doreste o pisica spuneti-mi va rog. Dau funda celui care stie un stapan bun.

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Da anunt la adoptii pisici si poate gasesti mai repede

| ShakyBettySweet a răspuns:

Parerea mea e ca cel mai bine ar fi sa dai un anunt pe un site de donatii foarte vizionat happyIti va fi mai usor in felul acestawinking

| cmd111 explică (pentru ShakyBettySweet):

Este urgent si de asta am intrebat aici....totusi daca stii pe cineva anunta-ma in cel mai scurt timp.....ms