| RonaRona a întrebat:

Am o pisicuță albă cu pete negre. Încă nu are un nume. Cum s-o numesc. Mă gândeam la Pufița. Funda pentru cel mai drăguț nume!

11 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Numele unei pisici, teoretic, ar trebui sa aiba doua silabe, ca sa fie usor de pronuntat si usor de retinut de pisica.
Eu i-s zice Grina, de la alb si negru amestecat.E si un nume mai deosebit.

| whatevernvm a răspuns:

Pufita? te rog, nu chinui animalul in halul asta

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Bitzi /Bonnie /Daisy /Dora/Doris
Sa-ti traiasca si ii poti pune un nume urmarindu-i comportamentul ei.
O zi buna happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sheba

| untu a răspuns:

Ducesa,Percy sau Musette! Sint cele mai frumoase nume pentru pisicuta ta! Cred i se potriveste cel mai bine!

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Pai pune-i numele Pufița! happy

| CosmiinTezeu a răspuns:

Tachi, Bundi, Freya, Frisbi, Mytty, Ozzy, Oxy, Zizi.

| XKarinaX a răspuns:

Gheruţă

| Elena_Cătălina_1999 a răspuns:

Lexus,Loly,Honey,Kira